*♥DRBÁRNA

RODINKA

8. září 2008 v 0:07
RODINKA POHROMADĚ....6DĚTÍ TO JE NÁŘEZ

90210 kdysi a jak vypadají dnes

8. září 2008 v 0:04

Letecké dny nad Brnem

6. září 2008 v 20:06
Nad Brnem se budou celý víkend prohánět letadla. Dnes dopoledne startuje na letišti v Tuřanech šestý ročník festivalu CIAF. K zajímavostem bude patřit přelet českého vládního letounu Airbus A-319, který používá při svých cestách do zahraničí prezident Václav Klaus. Akce mimo jiné připomene 90. výročí vzniku československého letectva. Kromě letounů české armády, která představí svou kompletní letku, se festivalu účastní i vojenské posádky ze Spojených států, Francie, Makedonie či Švédska. S velkým zájmem se očekává také představení historického jednoplošníku Avia BH 5. Letoun, který měli diváci původně vidět už dnes, se kvůli komplikacím při přepravě zřejmě dostane na program až v neděli. Dopravní letadlo belgické armády, na jehož palubě se měl veterán vrátit z Belgie domů, zůstalo kvůli poruše v Afghánistánu.

První svatba pod vodou

6. září 2008 v 19:52
První oficiální česká svatba pod vodou se i přes počáteční váhání nevěsty podařila. Kateřina Šrajerová a Jiří Štancl si "řekli ano" v sobotu po 11:00 ve čtyřmetrové hloubce bazénu v Brně. Jejich výkon je tak zapsán v české knize rekordů. Chvíli to ale vypadalo, že z obřadu pod hladinou sejde. Nevěsta, která nemá s potápěním téměř žádné zkušenosti, nemohla ve čtyřmetrové hloubce vydržet.

Zlatka o plastikách

4. září 2008 v 19:11
Zlata Adamovská (49), jedna z našich nejvíce obsazovaných hereček střední generace, je rozčarovaná z informací bulváru, že se již několikrát omladila plastikami a nejrůznějšími úpravami svého těla. Jsou podle ní zcela vymyšlené.


"Přísahám, že nepracuji na tom, abych se omladila. Jsou to bludy a jsem tím hodně znechucená," řekla Korzu rozzlobená herečka, která má za sebou desítky televizních a filmových rolí. V poslední době si ji televizní diváci oblíbili například jako lékařku v Ordinaci v růžové zahradě.

"Jsem se sebou docela spokojená a plastiky nepotřebuji. Od té doby, co mi zemřel tatínek, se mi nic hrozného nestalo, takže nemám důvod vypadat sklesle a nespokojeně. Myslím si, že vypadám adekvátně ke svému věku a znovu opakuji, že jsem nepodstoupila žádné operace," prohlašuje rezolutně.

V Kroměříži teď Zlata Adamovská natáčí pohádku Peklo s princeznou. "Zahraji si královnu a prince mi dělá Jirka Mádl. Bude to krásná výpravná pohádka s pohádkovými postavami a dokonce i s humorem. Diváci se mají na co těšit," říká Adamovská.
 
 

Reklama