Květen 2008

vtípek 9.

20. května 2008 v 0:59 *♥VTÍPKY
Dva cvoci jedou na kolech na výlet: "Kde budeme spát?" zeptá se první cvok. "V příkopě a přikryjem se bicyklem." Zalehnou, ale ten první za chvíli začne drkotat zubama: "Člověče, mně je děsná zima." Kamarád posvítí baterkou a povídá: "Bodejť by ne, vole, vždyť ti chybí jeden drát!!"

vtípek 8.

20. května 2008 v 0:58 *♥VTÍPKY
Jde po ulici blondýnka s oběma ušima zavázanýma obvazy. Potká ji kamarádka a ptá se ji: "Co pak se ti drahá stalo?" "Ale zrovna, když jsem žehlila, tak zazvonil telefon."

vtípek 7.

20. května 2008 v 0:56 *♥VTÍPKY
Jde blondýnka po ulici a vidí na lampě nalepený inzerát: "Prodám byt 2+1." Zaklepe na lampu a nic. Zaklepe podruhé a zase nic. Jde kolem policajt a říká: "Co to tu děláte?" "Tady píšou, že prodají byt 2+1, tak klepu a nic." Policajt se podívá nahoru a říká: "Zkoušejte to dál, ještě se u nich svítí!"

vtípek 6.

20. května 2008 v 0:55 *♥VTÍPKY
Přivezou totálně dobitého policajta do nemocnice a lékař se ho ptá: "Proboha, co jste dělal?" Policajt odvětí: "Ani se neptejte. To je dneska den Nejdřív mě kopnul kůň, potom mě porazil náklaďák a nakonec mně do hlavy vrazilo letadlo!!!" Doktor se zděsí: "A proboha, jak je možný, že jste to přežil?!?" Policajt: "No nebejt toho chlapa, co přiskočil a vypnul ten kolotoč, tak jsem to asi nepřežil!"

vtípek 5.

20. května 2008 v 0:53 *♥VTÍPKY
Potkají se dvě blondýnky. Jedna povídá druhé: "Představ si, co se mně stalo. Byla jsem v kostele na mši a tam nás začal kněz kropit vodou." "Jo? A co jsi udělala?" "No, vytáhla jsem deštník."

vtípek 4.

20. května 2008 v 0:52 *♥VTÍPKY
Volá jedna blondýnka druhé blondýnce: "Já jsem vařila kávu a zbyla mi horká voda. Nevíš co s ní mám dělat?" Druhá blondýnka na to: "Dej ji do mrazáku, horká voda se vždycky hodí.."

vtípek 3.

20. května 2008 v 0:50 *♥VTÍPKY
Leží policajt na louce, kouká na měsíc a říká: "Sakra, to je dálka, to je dálka!" Přijde k němu kolega a ptá se ho proč naříká. Policajt mu odpoví: "Vidíš tu dálku?" "No jo, vidím, a co má jako bejt?" "No náčelník mě poslal na měsíc na školení!"

vtípek 2.

20. května 2008 v 0:49 *♥VTÍPKY
Jdou dvě blondýny po mostě a jedna se ptá: "Nevíš, co je to dole? Vltava nebo Labe?" "Víš,co? Tak já tam skočím a řeknu ti to." "Co to je?"ptá se nedočkavě. Druhá, trochu pomlácená: "Vždyť to je dálnice!

vtípek

20. května 2008 v 0:48 | j.šípek |  *♥VTÍPKY
Říká jeden policajt na policejní stanici druhému: "Představ si, já mám hrozně blbýho syna, jestli mi nevěříš, tak se pojď kouknout ke mě domů." Přijdou k němu domů a on říká svému synovi: "Ahoj synku, hele, běž se podívat, jestli jsem ještě na stanici." Kluk se zvedne a odejde. " No vidíš, co jsem ti říkal!" "Hmmm", měl jsi pravdu, on je opravdu hrozně blbej. Vždyť tam mohl zavolat!

vtípek 1.

20. května 2008 v 0:46 | j.šípek
Přijde ministr k Mao Ce Tungovi a hlásí: "Vůdce, Češi nám vyhlásili válku." "Češi? A kolik jich je?" zeptal se Mao. "Asi 10 miliónů," odpověděl ministr. "A v kterém hotelu bydlí?"